• Arnhem Rhinos BASEBALL HEREN 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 aug. 10:30Cardinals H2 - Arnhem Rhinos H1Sportpark De Rusheuvel
    30 aug. 14:30Arnhem Rhinos H1 - Hickory H1Valkenhuizen
    6 sep. 14:30Panters H1 - Arnhem Rhinos H1Sportpark Rauwenhof
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Algarbe Roye, ManuelTeamspeler
    Beke, DavidTeamspeler
    Driessen, VascoTeamspeler
    Driessen, YannickTeamspeler
    Prinsen, MartijnTeamspeler
    Saban Malla Ali, SaidTeamspeler
    Werf, Jeroen van derTeamspeler
    West, Casper vanTeamspeler
    Woude, Sam v/dTeamspeler
    Wouters, DuarteTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Weerd, Marcel vanOverige staf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 aug.Arnhem Rhinos H1 - Radboud Rangers H110 - 5
  • Poulestanden Arnhem Rhinos H1 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hickory H122002911184
    2Panters H121102717103
    3Arnhem Rhinos H13111231943
    4Bullfighters H11100166102
    5Animals H100000000
    6Cardinals H21001724-170
    7Radboud Rangers H130031944-250
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Cardinals H2

    VS

    Arnhem Rhinos H1

    23 augustus 202010:30 uur
    Sportpark De Rusheuvel 1 - Honkbal / Softbal / Jeugd Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Arnhem Rhinos H1

    Honkbal Senioren

    7,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd